Maruv відмовилася виступити в Росії: розгорнулася прямо в аеропорту


Опубликованно 13.01.2020 11:48

Maruv відмовилася виступити в Росії: розгорнулася прямо в аеропорту

Maruv в Росії набагато частіше виступає, ніж у рідній Україні. Артистка багато часу проводить в РФ, гастролює по російським містам, бере участь в шоу на ростб. Днями співачка повинна була виступити в російській Уфі, але шанувальники її так і не побачили.

З'ясувалося, чтоMaruv приїхала в аеропорт. Затемпевицестало погано. Через якийсь времяартисткаи зовсім відмовилася виступати, информируетДиалог.UA.

В Instagram Maruv спробувала пояснити, що трапилося з нею ПП, але деякі шанувальники накинулися на неї з критикою.Звездуобвинили в тому, що вона не думає про тих людей, хто її довгий час прочекав.

"Протримали глядачів в очікуванні цілу годину і нічого не повідомили, щоб люди витратили в барі", "Думаю, що вона з самого початку не збиралася прилітати до нас", - пишуть в коментарях.

"Ех, Аня, Аня! За 1,5 місяці купили квитки, знайшли з ким залишити дітей, так хотіли побувати на твоєму концерті. А ти...", "Наплювала на нас, зірку вже зловила, розчарований", "Це наплювацьке ставлення до шанувальників", "Більше на її концерти я не ходжу", – коментують розчарувалися в Maruv фани.

Раніше Maruv на ростбвстала на колінаперед росіянами.

Також співачка розповіла, чому вонавідмовиласяїхати на "Євробачення" і представляти на конкурсі Україну.

Додамо, Maruv відкритодемонструвала любовдо країни-агресора Росії.Категория: Авто Приколы