"Шахтар" – "Аталанта": Онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів

Опубликованно 14.01.2020 01:00

Сьогодні все залежить від "гірників"

"Шахтар" – "Аталанта". Донецька команда приймає італійців у матчі, в якому визначиться другий учасник плей-офф Ліги чемпіонів. Онлайн-трансляція матчу "Шахтар" – "Аталанта" розпочнеться на 112.ua в 19:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Україна".

11 грудня, 19:55Харків, "Металіст"Ліга чемпіонів, 6-й тур"Шахтар" – "Аталанта" 0:3Гол: Кастань, 67, Пашалич, 80, Госенс, 90+4"Шахтар": Пятов – Ізмаїл, Матвієнко, Кривцов, Додо – Алан Патрік, Степаненко – Тайсон, Коваленко (Соломон, 70), Тітці (Марлос, 59) – Мораєс."Аталанта": Голлини – Гимшити, Паломіно, Масьелло (Малиновський, 61) – Госенс, Фройлер, де Рон, Кастань – Пашалич, Гомес (Хатебор, 90) – Муріель (Ібаньєс, 70).Вилучення: Додо, 77

Фінальний свисток! Такого, звичайно, ніхто не очікував.

90+4 хв. ГОЛ!!! ГОСЕНС!!! Матвієнко жахливо скинув м'яч П'ятову, його перехопив Госенс і зробив рахунок зовсім непристойним.

90 хв. Хатебор поміняв Гомеса.

85 хв. Ісмаїлі відмінно пробив з лінії штрафного, але Голлини дістав м'яч з-під поперечини.

80 хв. ГОЛ!!! ПАШАЛИЧ!!! Гомес заробив штрафний праворуч на фланзі, Малиновський шикарно пробив у бік воріт, де Пашалич дотиком підправив м'яч у ворота!

77 хв. Додо рукою дав по обличчю Фройлера, за що отримав другу жовту картку. Шахтар залишається в меншості.

75 хв. Фройлер збив Тайсона, який проривався до воріт через центр – жовта картка.

70 хв. Соломон виходить замість Коваленко. А замість Муриеля з'явився Ібаньєс.

Atalanta virtueel naar de KO-fase van de Champions League Na ingrijpen van de VAR wordt het doelpunt van Castagne goedgekeurd #SHKATA #UCL #ZiggoSport pic.twitter.com/rtv6H4YZ0G — Ziggo Sport Voetbal (@ZS_Voetbal) December 11, 2019

66 хв. ГОЛ!!! КАСТАНЬ!!! Забив після прострілу зліва від Гомеса. Рефері спочатку відмінив взяття воріт через офсайд у аргентинця. Але після перегляду ВАР вказав на центр поля!

64 хв. Мораєс отримав м'яч в чужій штрафній після красивої атаки Шахтаря, але з його ударом впорався Голлини. А після суддя ще й офсайд показав. Але відмінно зіграв голкіпер.

63 хв. Додо занадто активно сперечався з суддею через дрібниці – жовта картка.

61 хв. Малиновський виходить замість Масьелло.

59 хв. Марлос вийшов замість Тітки.

За Загреб можна уже не переживати, Сіті веде 3:1.

56 хв. Муриель неподалік від свого штрафного майданчика збив Тітки, але суддя пожалів гравця гостей і не став показувати другу жовту картку.

49 хв. Патрік грубо збив Муриеля недалеко від штрафного – жовта картка.

Перерва

40 хв. Муриель отримав м'яч по центру на вході в штрафну, звідки і пробив прямо в руки П'ятову.

35 хв. Справа навісив відмінно Тітці, Мораес ідеально бив головою, але краще за всіх зіграв Голлини, який зреагував і відбив м'яч!

Сіті зрівняв рахунок у Хорватії. Цей рахунок нам набагато потрібніше.

29 хв. Небезпечний штрафний заробила Аталанта на півколі. Але Муриель пробив дуже сильно і вище воріт.

25 хв. Варто відзначити гру Тітки. Молодий бразилець показує яскраву техніку на правому фланзі, створюючи серйозну небезпеку.

20 хв. Дуже багато боротьби на полі. Видно, що обидві команди прагнуть до перемоги.

Тим часом, Динамо у Загребі забило Манчестер Сіті. Поки Шахтар відправляється в Лігу Європи.

15 хв. Коваленко зумів відправити м'яч у ворота гостей після відмінної атаки гірників. Але суддя взяття воріт відмінив через офсайд Мораєса, з якого все почалося.

14 хв. Муриель справа прострілив у центр штрафного на Гомеса, який пробив, але Кривцов не дав м'ячу долетіти до воріт.

8 хв. І знову Муриелю дали пробити. Цього разу він був неточним після скидки головою від Гомеса.

5 хв. Небезпечний випад Аталанти завершився небезпечної распасовкой в штрафній Шахтаря, але Муриель не зміг нормально пробити з гострого кута.

Добрий вечір, друзі. Сьогодні "Шахтар" завершує груповий етап. Сподіваємося, вдало.

Перед останнім туром групового етапу в квартеті З "Манчестер Сіті" забезпечив собі місце в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Група З

1. "Манчестер Сіті" – 11 очок2. "Шахтар" – 63. "Динамо" Загреб – 54. "Аталанта" – 4

Отже, ситуація у "гірників" така, що вони можуть залишитися на другій позиції, так і опуститися на останню. Але для подібного повороту подій потрібно, щоб "Динамо" впорався з "Манчестер Сіті", що апріорі нелегко. А ось для того щоб залишитися в Лізі чемпіонів, "Шахтарю" потрібно не програти італійцям і сподіватися, що "Сіті" у матчі із Загребом згадає, що таке бути топ-клубом.

У вихідні "гірники" виграли черговий матч українського чемпіонату. На цей раз під "Шахтар" потрапив "Олімпік", який був розгромлений 3:0. "Аталанта" також виграла свій останній матч, але далеко не з такою ж легкістю, як "Шахтар". У поєдинку проти "Верони" наш Руслан Малиновський відзначився першим голом у Серії А, а перемогу "Аталанта" здобула на 90-й хвилині матчу.

Новини по темі: "Баварія" – "Тоттенхем": Сьогодні відбудеться матч Ліги чемпіонів

ins{ display:block; }

Головний тренер "Шахтаря" Луїш Каштру:

"Аталанту" не характеризують індивідуально гравці. Повинні розглядати їх як колектив. Я завжди намагаюся розглядати суперника не за індивідуальними якостями, а за колективним діям. Важливо те, як "Аталанта" атакує, захищається і працює на стандартах".

Особисті зустрічі:

Перший матч між командами завершився вольовою перемогою "Шахтаря". Тоді на початку жовтня "гірники" першими пропустили, але спочатку відігралися зусиллями Мораєса, а потім Манор Соломон вирвав перемогу на 90-й хвилині.

Прогноз 112.ua: 2:1

Категория: АвтоМотоСпорт