Потап повідав про розрив з Каменських: "Топив біль в алкоголі"


Опубликованно 14.01.2020 02:00

Потап повідав про розрив з Каменських:

Від українського репера і продюсера Олексія Потапенка надійшло визнання, в якому розповідається про його проблеми у відносинах з дружиною Настею Каменських.

Так, Потап розповів, що в його відносинах з Настею Каменських був момент, коли вони були близькі до тому, щоб розлучитися. Як інформує Диалог.UA, посилаючись на КП України, коли він зрозумів, що дует "Потап і Настя" може розпастися, він відчув фізичну біль.

Також репер повідав, що намагався заглушити почуття до Каменських за допомогою алкогольних напоїв і вечірок, проте у нього це не виходило. Виявляється, в групі були проблеми: вони сходились, розходились, лаялися. Через деякий час він усвідомив, що ця людина йому доріг.

Довгий час офіційна інформація про особисте життя артиста була відсутня. 23 травня 2019, Потап нарешті розповів про справжніх почуттях, випустивши ніжний ліричний трек і кліп "Константа". Анастасія Каменських стала дружиною Потапа в 2019 році.

Раніше ми повідомляли, що від 32-річної Насті Каменських надійшло визнання в тому, що їй вдалося змінити спосіб життя свого 38-річного чоловіка Олексія Потапенка (Потапа).

Нагадаємо, від українського репера і продюсера Олексія Потапенка надійшов коментар щодо свого життя зі співачкою Настею Каменських. Потап розповів, як вони з дружиною проводять вільний час.Категория: Авто Приколы