Вчені показали нові сценарії Третьої світової війни - нас чекають важкі часи


Опубликованно 14.01.2020 02:09

Вчені показали нові сценарії Третьої світової війни - нас чекають важкі часи

Багато експертів не раз заявляли, що саме в 21-му столітті може статися Третя світова війна, яка розтягнеться на десятиліття. Озвучувалися різні сценарії, а людство попереджали, що навіть по закінченні цієї війни важкі часи не закінчаться.

Ймовірно,основною зброєю в Третій світовій війні не стануть ядерні боєголовки - на полі бою вийдуть хакери і віртуальна реальність, сообщаетДиалог.UAсо посиланням наРоссийский Діалог.

Якщо, приміром, була б підірвана атомна бомба, то відразу ж в радіусі 400 метрів загинуло б усе живе, а вже потім і жителі віддалених населених пунктів.

"Тоді як при кібератаці велике число жертв спровоковано більш розтягнутими в часі факторами", - зазначає професор комп'ютерних наук Університету Північної Дакоти в США Джеремі Штрауб.

Експерти підкреслюють, при реалізації зазначеного вище сценарію Третьої світової війни світ чекає масовий голод, вода, яку неможливо пити.

Штрауб також запевняє, репетиції майбутнього Армагедону вже йдуть повним ходом по всьому світу.

Змагаються між собою РФ і США, встановлюючи вірусні програми на різні програми один одного, у тому числі розробляються і такі програми, які зможуть запускати ракети і влаштувати ядерний вибух в будь-якій точці світу.

Раніше відомий письменник-фантаст назвалстрану, з якою може розпочатися Третя світова війна. Цей регіон вважається самим неспокійним.

Також були опубликованыпредсказания Нострадамуса, в яких згадується і про Третю світову війну. Зокрема, пророк говорив, що ця війна може тривати 27 років.

Нагадаємо, за словами експертів, передбачення про Третю світову війну є і біблії. Людям чекає страшна доля.Категория: Автотехника