Автотехника

Фінансова подушка безпеки: визначення поняття, розмір, як створити і де зберігати

Експерти стверджують, що заощадження можна робити при будь-якому рівні доходу. Більше того, гроші відкладати не тільки можна, але і потрібно. У будь-якої людини, незалежно від рівня доходу, можуть виникнути форс-мажорні ситуації: втрата роботи, хвороба, терміновий ремонт автомобіля або заміна великої техніки – завжди повинні бути гроші на «чорний... ( подробнее )

Де можна поміняти дрібниця на паперові гроші – способи та рекомендації

Де можна поміняти дрібниця на паперові гроші? Відповідь на це питання цікавить багатьох громадян, які з певних причин накопичили велику кількість монет. Так от, обміняти монети на купюри можна у магазині, в банку і навіть на пошті. Тим не менш, не всі співробітники цих організацій раді прийняти у громадянина монети і займатися їх перерахунком. Детальніше... ( подробнее )

Освітлення складу: норми і вимоги, способи монтажу, поради і рекомендації, фото

Приміщення, призначені для зберігання сировини або готової продукції, повинні відповідати великій кількості вимог. Одним з таких є освітлення складу. Особливо це стосується будівель, що володіють великою площею і високими стелями. Тут установка звичайних ламп неможлива, оскільки потрібно проведення спеціальних розрахунків, що передбачають визначення... ( подробнее )

Як заробити на кредитній карті: суть заробітку, кешбеки, правила користування та розрахунок доходу

Напевно багатьом людям було б цікаво дізнатися, як заробити на кредитній карті. Дехто, почувши про таке, невимовно дивуються: хіба це реально? Цілком. І що радує – кредитка на сьогоднішній день є практично у кожної людини.

Саме тому зараз мова піде про те, як її можна використовувати з вигодою для себе. В чому суть?

Почати варто... ( подробнее )

Самі волатильні валютні пари на "Форекс": огляд, особливості та відгуки

"Форекс" 2018 року досить послідовний. У світовій економіці не було серйозних інцидентів, і це відбилося на основних валютних парах на ринку. Торішня тенденція продовжилася і в цьому році, коли долар США трохи виріс по відношенню до інших грошових одиниць.

Тим не менш вигода трейдерів була не дуже значною. Євро завершив попередній рік на... ( подробнее )

Контокорентний кредит - це... Види банківських кредитів. Контокорентний кредит: плюси і мінуси

Контокорентний кредит - це класичний різновид банківського кредитування. Під даним терміном розуміється кредитування, що надається банком або кредитним інститутом, який може застосовуватися клієнтом в необхідному йому обсязі, що не перевищує встановлену договором суму.

Основне призначення кредиту - надання позичальнику можливості проводити... ( подробнее )

Страхування кредиту в Ощадбанку: умови, порядок і терміни оформлення

На сьогоднішній день безліч людей беруть кредити і стають позичальниками. Вони хочуть вибрати найбільш надійний і найбільший банк країни. Разом з послугою співробітники зобов'язують придбати страхування кредиту в Ощадбанку.

Права клієнта

Деякі позичальники не розуміють і не цікавляться суттю самої послуги і погоджуються на все.... ( подробнее )

Індикатор фракталів: поняття, визначення, класифікація, алгоритм роботи та особливості застосування

Фінансовий ринок запозичив багато поняття алгебри, фізики та геометрії. У його аналізі використовуються графічні побудови, а на основі математичних розрахунків розроблені різноманітні технічні інструменти, наприклад, такі як: індикатор фракталів; МАСД; стохастик; параболік; торгові сигнали; автоматизовані програми для трейдингу.

З кожним... ( подробнее )

Бухгалтерський аутсорсинг - це... Особливості, види, переваги і ціни

Так вже вийшло в цьому світі, що виживає не найсильніший, найрозумніший, великий, а найбільш пристосований. Ця біологічна закономірність повною мірою відноситься і до сфери підприємництва. Для закріплення на ринку необхідно, що отримуються компанією доходи перевищували витрати. А в цій справі важливий кожен момент і нюанс. Так що собою являє бухгалтерський... ( подробнее )

Проведення інвентаризації обов'язково: випадки, порядок, строки

Інвентаризація представлена спеціальною процедурою звірки наявних цінностей, товарів, грошей або основних коштів компанії з тими значеннями, які є в офіційних документах підприємства. Вона може проводитися в обов'язковому порядку або за ініціативою керівництва компанії. Проведення інвентаризації обов'язково для деяких компаній, а також цей процес... ( подробнее )