Автотехника

Що таке розрахунковий період у фінансовій системі?

Що таке розрахунковий період? Насамперед, зазначимо, що це досить широке поняття, яке використовується в абсолютно різних сферах людської діяльності. Наприклад, у бухгалтерії при розрахунку відпускних. Отже, якщо говорити, що таке розрахунковий період у більш глобальному сенсі цей термін дозволяє оцінити ефективність інвестиційного проекту протягом... ( подробнее )

Що таке бакс: історія походження терміну

Невідомо, коли в російській мові з'явилося слово, але практично всі знають, що таке бакс. Так ласкаво називають американські долари. За всю історію існування цього словечка в Росії складено чимало анекдотів і жартів. Деякі доходять до того, що називають Баксами домашніх улюбленців і порівнюють їх зростання зі зростанням курсу долара. Всі слівцем... ( подробнее )

Куди вкласти 200000 рублів, щоб отримати прибуток?

Будь-яка людина може домогтися того, щоб гроші його примножувалися і працювали на нього. З цієї причини питання, куди вкласти гроші, щоб заробляти, одного разу постає перед кожним. Малої суми навряд чи вистачить для одержання солідних доходів. Але з великими вкладеннями інвестор відкриває для себе безліч можливостей і привабливих перспектив. Але... ( подробнее )

Зайво перераховані грошові кошти: поняття, способи повернення і лист-зразок

Ніхто, ніколи і ніде не застрахований від помилок. Найбільш точно цю думку висловив президент США Теодор Рузвельт:

Не помиляється той, хто нічого не робить.

Звичайно, першоджерело цієї думки народився за багато століть до нього. Рузвельт просто переклав фразу з давнину на сучасний, всім зрозумілу мову. Але в цілому всім ясно -... ( подробнее )

Цілі від Ощадбанку: на шляху до мрії

Рекламні проспекти, вивіски в вітринах, популярні актори в телепрограмах і банери на інтернет-сайтах - все обіцяють райське життя на Балі, запрошують на розпродажі або розповідають про переваги різних пропозицій.

Ми радо привітаємо вас, якщо всі ваші бажання легко виконати за допомогою зарплати за один місяць. Основна маса людей мріє про... ( подробнее )

ЖК "Люберецкий": відгуки, планування квартир, інфраструктура, фото

ЖК "Люберецкий", відгуки про який ми розглянемо в рамках даного матеріалу - відмінний варіант для тих, хто давно замислюється про покупку власного житла в Москві. На жаль, дорогі столичні квартири для багатьох є розкішшю, але от за межами МКАД можна знайти достатньо більше бюджетних варіантів. Який рівень комфорту пропонують ці комплекси? Коштують... ( подробнее )

Список банкоматів ВТБ 24 у Санкт-Петербурзі по районах

ПАТ "ВТБ 24" - один з найбільших комерційних банків Росії. Відділення і банкомати фінансової організації широко представлені в Північній столиці. Адреси та режим роботи банкоматів банку ВТБ 24 можна вивчити нижче.

Банкомати ВТБ 24 у Центральному районі

Банкомат під номером 388185 розташований за адресою: Невський проспект, будинок... ( подробнее )

Як платять лікарняний: порядок розрахунку, правила та особливості оформлення, нарахування на зарплату і виплати

У статті розглянемо, як платять лікарняний.

В цьому році МРОТ становить 9489 рублів. Це впливає на суму посібників для хворіючих працівників. Далі розповімо, скільки платять за лікарняний аркуш, як він розраховується, а також з'ясуємо, які правила і особливості в його оформленні.

Як можна оформити документ?

Форма листків... ( подробнее )

AP Companies: відгуки клієнтів і співробітників, огляд послуг

Громадянин, плануючи відпочинок, стикається з такою проблемою, як медичне страхування. Вирушаючи у відпустку чоловік обов'язково повинен пройти медичний огляд і оформити документи, які необхідні для перетину кордону інших країн. Однією з таких паперів є страхове свідоцтво, що дозволяють перебувати на території іншої держави і отримувати належне медичне... ( подробнее )

Скільки заробляє ріелтор в Москві? Скільки бере ріелтор за продаж квартири

Вирішуючи питання з нерухомістю, кожен клієнт стикається з одним і тим же нагальним питанням. Виконувати усі самостійно або звернутися за професійною допомогою до кваліфікованого ріелтора? Ринок нерухомості настільки складний, що недосвідченому покупцеві чи продавцеві складно в ньому зорієнтуватися.

Цією спеціальністю цікавляться і... ( подробнее )