Автотехника

Взаємозв'язок сну і смерті: вчені розставили всі крапки над "і"

Багато людей люблять як можна довше полежати в ліжку вранці і при цьому не поспішає лягати спати ввечері. Вчені в ході досліджень прийшли до висновку, що така поведінка може бути безпосередньо пов'язано з острахом смерті.

Вчені повідомляють, що уві сні людина знаходиться в несвідомому стані, що практично на практиці можна прирівняти до... ( подробнее )

Експерт озвучив прикмети, реально впливають на життя людини - факти

Прикмети, забобони та повір'я з'явилися на Землі з першим людиною. Хтось у них вірить, а хто-то і заперечує їх вплив на життя людини. Експерт вирішив розповісти тільки про ті прикмети, які реально впливають на наше з вами життя.

Людство за багатьма прикметами живе з народження і намагається дотримуватись їх знаки до самої смерті. Батьки... ( подробнее )

Коли м'ч пролетів над Японією метеорит може бути попередником космічної катастрофи - вчені

Астрономи проаналізували впав на Японію в 2017 році метеорит і припустили, що він може бути уламком набагато більш великого космічного тіла.

Про це з посиланням наРоссийский Діалог сообщаетДиалог.UA.

За словами фахівців, цей космічний об'єкт, який увійшов в атмосферу, мав діаметр 2,7 сантиметрів і масу всього 29 грамів. Такі маленькі... ( подробнее )

Колиска людства - Африка: вчені вбили незаперечним доказом

Все сучасне людство є вихідцем з Африканського континенту. Якщо раніше це обговорювалося на рівні гіпотези, то тепер вчені знайшли цьому незаперечні докази.

Африканський континент є колискою людства і місцем його тривалого існування протягом 70 тисяч років. До такого висновку прийшли австралійські вчені-генетики з Інституту медичних досліджень,... ( подробнее )

Комаровський зруйнував головний міф з приводу "молочки": українці будуть здивовані

Багато батьки звикли думати, що відмова малюка від вживання молочних продуктів негативно позначиться на його розвиток і здоров'я. Євген Комаровський вважає, що нічого критичного в цьому немає. І ця проблема спокійно вирішується за рахунок інших продуктів.

За словамЕвгения Комаровського, якщо дитина не їсть "молочку", то трагедії в цьому... ( подробнее )

В Індії в об'єктив камери потрапила сутичка тигра, ведмедя-губача: став відомий переможець

Під час сафарі в індійському національному парку вдалося зафіксувати на відео сутичку дорослого тигра з самкою ведмедя-губача, захищає своє дитинча. Ведмідь проти Тигра: хто сильніший, тигр або ведмідь?

Сутичка тигра, ведмедя-губача була знята на відео індії в Національному парку... ( подробнее )

Міноборони Великобританії зробило заяву щодо існування НЛО

Уфологи і науковці весь час сперечаються на тему про існування позаземних цивілізацій і НЛО. Конспірологи стверджують, що уряди деяких країн навіть використовують прибульців в своїх цілях. Однак реального підтвердження існування прибульців поки немає.

Не так давно на офіційному сайті Міноборони Великобританії був опублікований звіт, який... ( подробнее )

НЛО кубічної форми на великій швидкості промчав повз Сонця - в Мережі опубліковані кадри

В Інтернеті опублікований ролик, на якому один із супутників NASA зумів відобразити об'єкт кубічної форми. Він на дуже великій швидкості промчав повз Сонця. Співробітники космічного агентства вирішили передати відео в Обсерваторії сонячної динаміки. Уфологи не виключають, що на ролику зображено НЛО.

Подія сталася ще 22 жовтня. Нассім Харамайн,... ( подробнее )

Вчені відновили зовнішність Хатшепсут, жінки-фараона: опубліковані кадри

Археологам та історикам вдалося виконати величезну роботу, щоб повернути саркофагу Хатшепсут, жінки-фараона, первісний вигляд. Сама гробниця перебувала в 40 км від Каїра і в свій час була розграбована "чорними археологами". Інцидент стався ще 100 років тому, і експертам довелося відновлювати саркофаг з уламків.

На саркофазі вдалося відновити... ( подробнее )

Зодіак втілень: Дізнайтесь ким ви були у минулому житті і що вас чекає в майбутньому

Зірки можуть сказати багато, як про минуле, так і про майбутнє. В тому числі і про ваших минулих життях. Потрібно лише правильно тлумачити їх знаки.

Все, що відбувається у всесвіті, відбувається не просто так і пов'язано між собою.Зірки та інші небесні тіла здатні пролити світло... ( подробнее )