Автотехника

Звірка з податкової: порядок проведення звірки, складання акта, поради

Звірка з податковою дозволяє завжди тримати руку на пульсі розрахунків з бюджетом, а з 2017 року і з позабюджетними фондами. Це механізм, який допомагає визначити, чи не числяться за платником податків борги по обов'язкових платежах. Адже навіть найсумлінніший бухгалтер, керівник або власник бізнесу іноді стикається з такою неприємністю, коли платіж... ( подробнее )

Що буде, якщо не платити позику? Що робити, якщо нема чим платити позику?

У кожного в житті траплялася ситуація, коли терміново потрібні були гроші. Мета у цій терміновості буває різна. Комусь не вистачає на покупку нового гаджета, а хтось шукає гроші, щоб нагодувати дитину. Засоби для досягнення цілей у всіх однакові і залежать від можливостей. Їх можна заробити, якщо немає терміновості. Можна позичити у знайомих або... ( подробнее )

Постановка на облік основних засобів: порядок постановки, як оформити, поради та рекомендації

Основними засобами підприємства визнаються матеріальні об'єкти, що використовуються у випуску товарів, виконанні робіт, наданні послуг, а також для управлінських потреб. У цю категорію відносять як експлуатовані цінності, так і активи, що перебувають у запасі, здані в оренду або законсервовані.

Загальна характеристика ОС

Для постановки... ( подробнее )

Правила заповнення УПД: види послуг, порядок оформлення із зразками, необхідні бланки та актуальні приклади

Сьогодні універсальний передавальний документ застосовується з метою спрощення ведення бухгалтерських паперів і підвищення загальної продуктивності. Цей документ створений не дуже давно, тому він все ще не зарекомендував себе як дійсно необхідної папери. Також з'являється багато питань з правил заповнення УПД (універсального передавального документа),... ( подробнее )

Відновлення кредитної історії у банку: всі способи

Ніколи не відомо, в який момент терміново знадобляться гроші. Добре, якщо є власна фінансова подушка безпеки. Але якщо накопичень немає, а гроші потрібні негайно, людина звернеться в банк. Якщо кредитна історія позичальника-не бездоганна, існує висока ймовірність, що позикодавець відмовить у видачі позики. Але в будь-якій ситуації не варто впадати... ( подробнее )

Як поміняти номер телефону в Ощадбанку: прості та зручні способи, порядок дій та поради фахівців

Мільйони росіян користуються послугами Ощадбанку. Більше 2/3 клієнтів воліють мобільні додатки: "Мобільний банк" і "Ощадбанк Онлайн". Для здійснення операцій за допомогою цих сервісів досить мати картку Сбербанка і користуватися смартфоном. Клієнт підтверджує всі операції з кодами СМС від банку, тому, щоб уникнути непередбачених ситуацій, необхідно... ( подробнее )

Як відновити КБМ після заміни прав: порядок дій

Кожен автолюбитель може зіткнутися з необхідністю заміни водійського посвідчення. Як правило, подібне трапляється після втрати документа. Однак, незалежно від причини, у нього пропадає коефіцієнт бонус-малус, в результаті чого значно підвищується вартість послуг страхування. Зіткнувшись з подібним, більшість людей відразу піддаються відчаю, оскільки... ( подробнее )

Скільки заробляє діджей: середня зарплата, додатковий заробіток, умови роботи та відгуки

Відвідувачі клубних вечірок прекрасно знають, без кого подібний захід точно не відбудеться. Звичайно, це діджей. Цим словом називають фахівця, який програє музичні файли, використовуючи спеціальні технічні засоби. Зважаючи популярності вищеназваної професії, багатьох цікавить, скільки заробляє діджей. Розберемося в цьому питанні докладніше.

Середня... ( подробнее )

Страховка від нещасних випадків за паушальної системі

Страхування від нещасних випадків (НВ) - це третій за популярністю вид страхування після ОСАЦВ і каско. Він покриває ризики, пов'язані з втратою працездатності, смертю водія/пасажирів. У процесі оформлення поліса встановлюється страхова сума за бажанням страхувальника. В залежності від умов договору, існує два способи її розрахунку: по системі місць... ( подробнее )

Список банкоматів Ощадбанку 24 години в СПб

Цілодобові банкомати і термінали Ощадбанку в Санкт-Петербурзі розташовані як у центрі Північної столиці, так і в спальних районах. Для зручності клієнтів банку у багатьох банкоматах працює функція обміну валют, а також можливе проведення операцій без пред'явлення картки. Частина цілодобових банкоматів розташована в зоні самообслуговування відділень... ( подробнее )