АвтоМотоСпорт

Хемілтон: «Попереду ще три гонки — ще три рази можна виграти»

Льюїс Хемілтон / Getty Images

Гонщик Mercedes Льюїс Хемілтонв інтерв'ю Sky Sportsподілився емоціями від перемоги на Гран-прі США, після якого він став ще ближче до завоювання четвертого чемпіонства. Зазначимо,... ( подробнее )

Загублена краса. У Франції виявлено «кладовище» болідів Формули-1

Чемпіонський болід Шумахера / Facebook

Чемпіонський болід Міхаеля Шумахера та інші колекційні машини Формули-1 80-х і 90-х років були виявлені у Франції. Про це повідомляє Auto.cz.

Машини Ferrari,... ( подробнее )

Тарасов: «Вигравши останню гонку, все ще не міг повірити, що я чемпіон Європи»

Володимир Тарасов – чемпіон Європи з мотокросу в класі OPEN 2017 року

22-річний Володимир Тарасовстав третім в історії України спортсменом, який завоював титул чемпіона Європи з мотокросу. Першим його виграв... ( подробнее )

Себастьєн Ожье: «Кожен помилявся в цей уїк-енд. Я не виняток»

Ожье і Инграссия / Фото: Facebook гонщика команди Ford

В інтерв'ю після фінального спецділянки Ралі Монте-Карло п'ятикратний чемпіон WRC Себастьян Ожьезаявив, що його перемога стала можливою завдяки тому, що... ( подробнее )

Вільньов: «Рівень Боттаса – це хороший другий номер для Хемілтона»

Валттері Боттас / Getty Images

Чемпіон Формули-1 1997 року Жак Вільньоврозчарований виступом Валттері Боттасаз Mercedes на Гран-прі Бразилії і вважає, що фін поки повністю перебуває в тіні Льюїса Хемілтона.... ( подробнее )

Алонсо виступить у гонці «24 години Дайтони»

Фернандо Алонсо / Autosport.com

Гонщик McLaren Фернандо Алонсовізьме участь в гонці «24 години Дайтони», яка відбудеться з 27 по 28 січня 2018 року. Іспанець все ще налаштований на завоювання «Потрійний корони»... ( подробнее )

Хемілтон купив шикарний особняк за 18 мільйонів фунтів

Льюїс Хемілтон / Photo by Dan Istitene/Getty Images

Чотириразовий чемпіон Формули-1 Льюїс Хемілтон побалував себе шикарним особняком за 18 мільйонів фунтів, повідомляє thef1page.co.uk.

Площа перевищує... ( подробнее )

18-річний мотоцикліст Калінін Микита продовжить кар'єру в WSBK з новою командою

Калінін микита підписав угоду з новою командою/Фото: Andrey Martin

Єдиний український гонщик на чемпіонатах світу з кільцевих мотоперегонів Микита Калінінв сезоні-2018 продовжить боротьбу за титул світового... ( подробнее )

Гонщик команди Феліпе Маси побив і ледь не задушив суперника під час гонки

Бійка Дантаса і Року

Картингова команда відомого бразильського гонщика Філіпе Масибила дискваліфікована з 500-мильної гонки Гранжу Віана в Сан-Паулу. Причиною стала бійка пілотів прямо на гоночній трасі.

За... ( подробнее )

Боттас назвав рік, що минає сезон «розчаруванням»

Гонщик Mercedes Валттері Боттасзалишився незадоволений минулим сезоном у Формулі-1.

Коли журналіст ESРN USзапитав його, як він може охарактеризувати минулий рік, то фінн... ( подробнее )