Обо всем

Реле зарядки ВАЗ-2106: особливості та діагностика

Реле зарядки на ВАЗ-2106 дозволяє підтримувати рівень напруги на клемах акумулятора на одному рівні. Система електрообладнання на будь-якій машині є найскладнішою. Навіть на примітивних автомобілях «класичної» серії ВАЗ. Але загалом всі генератори на будь-яких автомобілях схожі – вони складаються з однакових за принципом дії елементів. Відмінності... ( подробнее )

"Москвич-2144 Істра": історія, огляд, фото, технічні характеристики

«Москвич» був єдиним в СРСР заводом, що випускає легкові автомобілі, який територіально знаходився в столиці. У Радянському Союзі його продукція користувалася великою популярністю. Проте в складний для країни період, коли СРСР розпався, цей завод закрили.

Загальна інформація

«Москвич» був заснований у тридцятих роках минулого... ( подробнее )

Як поставити світлодіоди в протитуманки своїми руками

В даний час про світлодіодах знає кожен, оскільки вони використовуються практично в будь-якій сфері людської життєдіяльності. Мобільні телефони, джерела освітлення, телевізори - перераховувати можна до нескінченності. Здається, що така технологія з'явилася недавно, проте її історія налічує трохи більше століття, але про це пізніше. Тепер навіть автомобільна... ( подробнее )

Великовантажний самоскидний напівпричіп "Тонар-9523"

Великовантажний самоскидний напівпричіп "Тонар-9523", здатний перевозити різні види сипучих вантажів, у тому числі і сільгосппродукцію, дозволяє за рахунок своєї багатофункціональності та вантажопідйомності в 34 тонни підвищити ефективність перевезень. Призначення і основні види напівпричепів

В даний час для збільшення обсягу перевезень... ( подробнее )

Механічна захист на рульовий вал "Гарант": установка, відгуки

Надійні та відносно недорогі протиугінні пристрої представлені на автомобільних ринках механічними блокаторами, що встановлюються з метою запобігання несанкціонованого доступу до органів управління автомобілем. Блокатори можуть встановлюватися на коробку передач, кермо і рульовий вал, багажник, капот, двері, гальмівну систему і педалі.

Серед... ( подробнее )

Обігрівач для салону автомобіля з живленням від прикурювача: відгуки. Обігрівач салону автомобіля від прикурювача керамічний, повітряний: фото

Як показують відгуки, обігрівач салону автомобіля від прикурювача служить ефективним способом створення затишку і тепла у транспортному засобі. Особливо робота такого обладнання помітна при поспіху в холодний зимовий ранок, коли кожна хвилина на рахунку. Опалювач дозволяє завести машину за кілька хвилин, забезпечуючи нормальну видимість, що важливо.... ( подробнее )

Двигун ЗМЗ-511 для автомобілів середньої вантажопідйомності

Двигун ЗМЗ-511 - це восьмициліндровий бензиновий V-подібний силовий агрегат, який завдяки простому пристрою, надійної конструкції і якісним технічним параметрам раніше широко встановлювався на різноманітні вітчизняні автомобілі середньотоннажної вантажопідйомності. Розвиток моторного заводу

Завод у селищі Заволжя Горьківської області починали... ( подробнее )

"Мазда 6" - масло для автомобіля. Огляд масел, характеристики, виробники та відгуки

Від якості моторних масел безпосередньо залежить ресурс двигуна. Особливо це стосується автомобілів з потужними двигунами, які встановлюють в «Мазду 6». Крім хороших характеристик потужності, цей мотор також дуже чутливий до якості моторних масел – що потрапило туди лити не можна. Неякісні мастильні матеріали в кращому випадку будуть дуже активно... ( подробнее )

PCD – що це? Розшифровка маркування автодисків

При виборі нової взуття для свого автомобіля безліч людей стикаються з незрозумілими позначеннями на ободі диска. Стандартні параметри всі розуміють: радіус коліс, ширина профілю, сезонність. Але крім них при покупці потрібно враховувати і багато іншого: діаметр посадочного отвору, виліт диска, розташування кріпильних отворів. Всі ці характеристики... ( подробнее )

"Ресанта САЇ 190": відгуки власників

В залежності від того, інвертор якого класу вам потрібен, ви повинні звернути увагу на деякі фактори. Наприклад, у випадку з побутової моделлю варто враховувати зварювальний струм, перепади напруги, а також вартість. Для стаціонарної мережі 220 В характерні невеликі перепади напруги. Професійні і побутові зварювальні інвертори не настільки чутливі... ( подробнее )